קצת עליי

אני מרגיש שזכיתי במתנה נפלאה, הזכות לגעת באנשים, לעבוד איתם ולעשות איתם תהליכים משמעותיים המשפיעים על חייהם ועל כך אני אומר תודה.

שמי רועי ברנהולץ, נשוי ואב לשלושה, בוגר בית הספר למשחק – ניסן נתיב, שחקן, מורה למשחק, מנחה, מרצה, מדריך רכיבה על סוסים ובוגר בית הספר למאמנים I.C.C.M .

אני אוהב אנשים, להתקרב, להתחבר, להבין ולעזור, כך אני פועל במסירות רבה כל חיי. האנשים הרבים שפגשתי בדרך, גרמו לי לפתח "אינטליגנציה חברית", כזו המאפשרת לי להתחבר להמון סוגים של אנשים ולעזור להם להתקדם ולהתפתח. לשמחתי, גם לכאלה שמרגישים ממש תקועים בחיים שלהם. 

בעברי עבדתי עם נוער בסיכון ועם מתבגרים ומתבגרות בעלי צרכים מגוונים, אך האסימון לפתח את השיטה שנקראת "רואה דרך" הגיעה דווקא מסיפור החיים שלי, דרך הרצון שלי לקדם בן משפחה קרוב שסבל מתקיעות ממושכת. 

הבנתי, שאדם הופך להיות עיוור לאופציות שיש לו כשהסביבה המשפחתית לא מצליחה לעזור לו ולעיתים רק מעצימה את הבעיה. שאלתי את עצמי מה כן?!

החלטתי שאני רוצה לגרום לאנשים להבין מה כן, ואיך למצות את הפוטנציאל הקיים בהם, גם אם הפחדים תוקעים ומשתקים. כשהפוטנציאל מצליח לצאת החוצה, בזכות תהליכי עבודה קשובים ומותאמים, אין מאושר ממני.

מרגישים שיש לכם עניין כלשהו שתוקע אתכם? מעכב אתכם? מכירים מישהו ורוצים לעזור לו?

איתי לא רק נשב על הספה ונדבר, מוזמנים לפתרון נפלא ואחר!

סגירת תפריט
WhatsApp chat