תהליכי טיפול

תהליך של טיפול, מתחיל בהבנה של עצמך, אני כאן כדי לעזור

דרך ההתעניינות שלי ברצון האמיתי שלך, אני עוזר לך לראות את התכונות החיוביות שבך. באמצעות טכניקות פשוטות, כלים מעשיים וחיבור אנושי, נוכל להבין יחד מה באמת היית רוצה לעשות, כדי לקבל מעצמך הערכה ולהצליח.

בין אם מדובר על תהליך אישי או זוגי, בין אם מדובר על תהליך הקשור להורים וילדים, ובין אם מדובר על הרצון שלך ברגע קריאת השורות האלה, למצוא מישהו שבאמת יקשיב לך ויעזור לך למצוא מחדש את הדרך.

עזרה באמצעות טיפול

אנשים שאיבדו את הדרך

בתהליך האימון אני מקשיב לך ומזהה באמת את מה שיש לך להגיד – את הרצונות שלך, את המעכבים שלך, את התפיסות החיוביות שלך, ואת התפיסות השליליות שלך. להבדיל משיטות אימון אחרות אני מתמקד בלחזק דרך עשייה והעצמה של מה כן אפשר לעשות.

קראו עוד »
הילד מסתגר בבית

הורים לילד שאיבד את הדרך

כל אדם בבסיסו הוא בעל יכולות רבות ומגוונות, לפעמים עם השנים מתווספות חוויות שמעכבות ומטשטשות יכולות אלו. כ”רואה דרך”, אני עוזר לאנשים שמגיעים אלי “לאוורר” את היכולות שלהם, ולהציב אותם במקום משמעותי בחיים, כדי להתקדם ולחיות בדרך עצמאית.

קראו עוד »
הדרך לזוגיות בריאה

זוגיות שאיבדה את הדרך

תהליך זוגי הוא הרבה פעמים תהליך אישי של כל אחד מכם בנפרד או אפילו של אחד מכם בלבד. ההחלטה לבוא לתהליך משותף, תאפשר לכם להקשיב לעצמכם, לשמוע דרך המילים מה אתם אומרים לצד השני ולשפר את היכולת שלכם להקשיב באמת למה הצד השני אומר.

קראו עוד »
סגירת תפריט
WhatsApp chat